ظهور نور

هر آیینه که می اندیشم به آن تنها خلیفه الله روی زمین در پس پرده غیبت به خود می گویم مگر نه اینست که او به اذن خداوند کون و مکان - رفع می کند هم و غم هر آنکه بخواهد و به گوشه چشمی شفا می دهد و به غمزه و کرشمه ای نجات می دهد گنه کار رفته در گناه تا گلو را.

پس چگونه است که نمی آید تا بساط کفر و جهل و نفاق را از ریشه در آورد ؟

حقیقت بسی بالاتر از این سطحی نگری است که آن ولی و وصی خدا بیاید و تنها با عنایت به قدرت ذات اقدس الهی تیشه عدالت را بر ریشه تباهی و سیاهی بزند و دنیائی سراسر نور پدید آورد که اگر اینگونه بود اجداد بزرگوار ایشان در مقاطع مختلف تاریخ وعده الهی (که وارثان دنیا پاکان و نیکان می باشند) را محقق کرده بودند.

رمز این آشکاری و هویدا شدن و رهائی آن حضرت از درد انتظار فقط و فقط به آدمیان بازمیگردد که یکصدا خواستار حضور آن منجی در میان خود باشند .

فراموش نشود که کوفی بودن نتیجه اش واقعه کربلا خواهد بود پس باید قلبا خواستار حضور آن حضرت بود و آن گوهر یکدانه الهی را نه برای نفس خود بلکه برای اجرای عدالت بخواهیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
یاس منتظر

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آل محمد و اظهر کلمتک التّامّة و مغیّبک فی ارضک الخائف المترقّب ، اللهم نصره نصراً عزیزاً و فتح له فتحاً یسیراً **ای دوست بیا رحم به تنهایی ما کن ** جان به قربان کسی کز هجر او آواره ام او بود خورشید و من در عشق او پروانه ام اصل و فرع ظالمان را جمله می سازد تباه جان فدای آنکه من در عشق او دیوانه ام بارالها در ظهور حضرتش تعجیل کن کفر و طغیان و فساد ظالمان تعطیل کن پروردگارا، من رااز یاران ایشان وتقویت کنندگان حکومتش وازانجام دهندگان اوامر ایشان واز خشنود شدگان به رفتارش واز تسیلم شوندگان در برابر احکامش قرار ده . عرض ادب با مطلبی به روزم که مطمئنن به همان اندازه ای که برای من دلنشین بود برای شما هم خواهد بود برای من همیشه این یک سوال بی جواب بود و حال جواب سوالم رو گرفتم و مطمئنن برای شما هم سوال هست شما هم اگر میخواید جواب سوالتون رو بگیرید بفرمایید . *التماس دعا *

رویا

مطلبتون قابل تعمق بود[گل]