نویدهایی در مورد ظهور ماشیح2

4 ـ " … و بسیاری از آنانی که در خاک زمین خوابیده اند، بیدار خواهند شد … و آنان که بسیاری را به عدالت رهبری می نمایند مانند ستارگان خواهند بود تا ابدالآباد. اما تو ای دانیال کلام را مخفی دار و کتاب را تا آن زمان مهر کن … خوشا به حال آنان که انتظار کشند‌. "

5 ـ " اگرچه تأخیر نماید، برایش منتظر باش، زیرا که البته خواهد آمد و درنگ نخواهد کرد … بلکه جمیع امتها را در نزد خود جمع می کند و تمامی قومها را برای خویشتن فراهم می آورد‌ ."

6 ـ " … و در ایام آخر واقع خواهد شد … جمیع امتها به سوی او روان خواهند شد … او امتها را داوری خواهد نمود … امتی بر امتی شمشیر نخواهد کشید و بار دیگر جنگ را نخواهند افرو خت. "

7 ـ " … آنگاه انصاف در بیابان ساکن خواهد شد،‌ و عدالت در بوستان مقیم خواهد گردید، و عمل عدالت ، سلامتی و نتیجه عدالت ، آرامی و اطمینان خواهد بود تا ا ب دالآباد و قوم من در مسکن سلامتی و در مساکن مطمئن و در منزلهای آرامی ساکن خواهند شد. "

از بشارات تورات که از آمدن مصلح جهانی خبرمی دهد:

در کتاب زبور داود این چنین آمده :شیر سران منقطع خواهد شد و اما منتظران خداوند وارث زمین خواهند شد.... بعد از اندک‌ مدتی‌ شریر نخواهد بود... صالحان‌ وارث‌ زمین‌ خواهند شد ملک‌زاده‌ از دریا به‌ دریا و از نهر تا دورترین‌ نقاط‌ زمین‌ سلطنت‌ خواهد نمود.

کتاب حَبَقُّوق‌ نبی‌(علیه السلام): اگر چه‌ تاخیر نماید، برایش‌ منتظر باش‌. زیرا که‌ البته‌ خواهد آمد و درنگ‌ نخواهد نمود… بلکه‌ همه‌ امت‌ها را نزد خویش‌ جمع‌ می‌کند.
برای توضیح بیشتر می توان در " عهد عتیق " به کتابهای اشعیا نبی (فصل 1 و 45) ، ذکریا نبی (فصل 14) ، صفنیاء نبی (فصل 3) ، سلیمان نبی (فصل 2) ، حجی نبی (فصل 2) ، اول سموئیل (فصل 2) ، دوم سموئیل (ف ص ل 12 و 23) و حزقیال نبی (فصل 21) مراجعه نمود.

/ 12 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید علیرضا شمس نیا

سلام وبلاگ جالبی دارید من نیز با مطلبی با عنوان چطور با بوی‌پا مقابله کنیم؟ در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .

عرفان

مطالب بسیار خوبی بود[گل]

عرفان

خيلي مطلب عاليي بود. خيلي استفاده كردم.

ابراهیمی

سلام مطلب خوبی بود کار فوق العاده ای انجام میدید بالاخره باید به مسئله مهدویت از ابعاد مختلف نگاه کرد موفق باشید یاعلی

وحید

سلام: خسته نباشید.امید وارم در راه رسیدن به هدفی که دارید و واقعا هدفی والاست موفق باشید.اگر مایل به تبادل لینک هستید مارا با عنوان "شهرک اطلاعات تازه"لینک کنید بعد اطلاع دهید تا شما را عنوانی که مایلید لینک کنیم.[گل][گل]

زهرا ابراهیم پور

سلام.وبلاگ جالبی داری. امید همه ما روزی است که او می آد و دنیا از عدالت سرشار میشه.... موفق باشی فاطمه خانم.به من هم اگه دوست داشتی سر بزن.[لبخند]

صادق

سلام. تغییرات رو تبریک میگم. خصوصا قالب بلاگ که به نظرم قشنگ شده. یه جور سرزندگی از رنگ جدید می تراوه. موفق باشین. یاعلی.

صادق

چرا آدرس بلاگم حذف شد؟؟! حالا که حذف شد این جا می نویسمش: www.ta2bare.blogfa.com بالاخره بدون حسن سوء استفاده که نمیشه!