با امامان صحبت کنیم

... اگر خواهی آری به کف دامن او

                              برو دامن از هرچه جز اوست برچین

بیاییم روزی نیم ساعت از وقتمان را با امام زمان صحبت کنیم .

آن امام مهربان در کنار ما هستند صدای ما را میشنوند با همه جملاتی که به قلبمان جاری می شود با او سخن بگوییم.

سلام و درود بیشمار بر تو ای پاک ترین بندگان خدا و ای محبوبترین انسانی که در عالم وجود می شناسیم .

پدر و مادر و جانم و هر چه دارم فدای خاک پایت باد .

ای کسی که به برکت وجودت موجودات روزی می خورند و زنده اند.

ای مهربانی که دشمنانت به غلط تو را یک مقتدر خونریز معرفی کرده و حال آنکه راضی نمی شوی بی جهت حتی از بینی احدی خونی جاری شود.

یا صاحب الزمان ؛ اگر چه ما با روح مقدستان که مانند نورخورشید به همه جا احاطه دارد آشنایی داریم و به وصل شما نائلیم اما چه خوش است جمال ظاهری شما را هم ببینیم و به صورتتان نظاره کنیم و سخن خدا را از آن دو لب پاک بشنویم.

آیا کسی ممکن است متوجه احاطه نور پاک آن وجود مقدس بشود و به غیر او توجه کند ؟

تو مظهر خدایی .

تو آیینه تمام نمای جلال و جمال الهی هستی.

ای محبوبی که عاشقی مثل امام صادق داری که می گویند : ای آقای من درد فراقت قوت را از من برده آسایش را از من گرفته و زمین را بر من تنگ کرده و استراحت قبلی را از من سلب نموده است.

یا صاحب الزمان شما همان عزیزی هستی که تمام انبیا و اولیا انتظار ملاقاتت را داشته و همه آنها خود را مقدمه ظهور شما می دانسته اند.

ای جان به قربانت بر ما سخت است که همه را ببینیم و شما را نببینیم.

ای جان به فدایت که دیده نمی شوی ولی از میان ما بیرون نیستی .

آیا راهی هست که روزی همنشینت گردیدم و آن جمال با کمالت را مشاهده نماییم ؟!

اگر به لیاقت ما باشد چه کسی جز آبا و اجداد بزرگوارت این لیاقت را دارند که با تو همنشین باشند و اگر به لطف و کرم شما باشد , قادری , می توانی حتی به سنگی این لیاقت را بدهی و او را لایق محضر مبارکت نمایی.

ای ولی خدا ما را از مهالک زمان غیبت و گرفتاری ها و امتحانات سخت آخر الزمان حفظ کن و هیچگاه و حتی لحظه ای دست ما را رها نفرما.

خدایا نگذار آنی در قلب مقدسش کمترین حزن و اندوهی راه پیدا کند و همیشه او را از ما راضی نگه دار.

اللهم عجل لولیک الرفرج

 

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسين اکبری نودهی

بسم رب الحسين اللهم عجل لوليک الفرج سلام آشنائی با وبلاگ شما برای بنده فرصت مغتنمی است . اميدوارم همواره در مسير نشر معارف والای اسلامی گام برداشته و در اين مسير موفق و پايدار باشيد . -------------------------------------- ( عاشورا محصول فراموش شدن غدير خم است ) ---------------------------------------------- در غدير خم : دست علی بالاست .... که اميرالمومنين است -------------------------------------------------- در فاطمیه : دست علی بسته است !....و خانه نشین است !! ---------------------------------------- در عاشورا : دست عباس ابن علی بریده شد ... چون فرزند علی است !!! ------------------------------------------ در کلبه فرهنگی ام به صورت ( ۲۴ ساعته ) منتظر یک مهمان تازه و عزیز هستم . بفرمائید یاعلی و همواره با علی

عرفان

منم که گاهی دلم ميگيره اين کار رو ميکنم خيلی موثره

دوست

خيلی قشنگ بود

صادق

سلام .... زير باران به روز شد ....

منتظر ناشناس (مسافر زمان )

سلام چقدر امام زمان ما غريبه !!!! که اگه بشه روزی نيم ساعت ! ديدی اينبار هم آقای ما غريب شد ! آقا اصلا هر کاری کنيم باز هم غريبی ! ******* التماس ميکنم برای فرج آفا دعا کنيد اللهم عجل لوليک الفرج

zohre

سلام امام صادق (ع) فرمود: هر كس بعداز هرنماز فريضه بخواند اين دعا را ،پس بدرستيكه او خواهد ديد امام م ح م د بن الحسن عليه السلام را در بيداري يا درخواب. بسم الله الرحمن الرحيم اللهم بلغ مولانا صاحب الزمان اينما كان وحيثما كان من مشارق الارض و ... . خدايا ...يعني ما هم ...