کشتی نجات حضرت ابا عبدلله الحسین علیه السلام

کشتی نجات حضرت ابا عبدلله علیه السلام در این ایام بیشتر در دسترس قرار گرفته همیشه خاندان عصمت کشتی نجات هستند ولی برای یک غریق خیلی اهمیت دارد که این کشتی نجات حتی یک قدم به او نزدیک شود در این ایام کشتی نجات امام حسین علیه السلام از کنار انسان میگذرد و ریسمانهای آن آماده پذیرش هستند تا آنها را بر کشتی نجات سوار کنند .

در مجالس حضرت ابا عبدلله الحسین علیه السلام به خاطر حقایقی که گاهی گفته میشود کلمات در افراد تاثیر میگذارد وانسان از خواب غفلت بیدار میشود ،وقتی ما در مجلس امام حسین علیه السلام شرکت میکنیم آمده ایم که عوض شویم و اگر عوض نشویم وای بر ما این مصیبت عظما ،اگردر این ایام انسان تغییرنکند چه چیز دیگر او را تغییر میدهد اگر ریخته شدن خون خدا ما را تغییر ندهد دیگر چه ما راتغییر میدهد چه مارا عوض میکند .

در جریان عاشورا گاهی یهودی عوض میشود چه شده که بشریت امروزه درسهای حسین علیه السلامرا پشت گوش می اندازد چرا انقدر آلوده به دنیا شده ایم بیایید در این ایام از فرصت استفاده کنیم و از خواب غفلت بیدار شویم و بیداریمان را پایدا تر کنیم که بهتر از این ایام نمی توان پیدا کرد بیایید خودمان را به کشتی نجات حضرت حسین علیه السلام برسانیم و با کمک آن حضرت خودمان را از گرداب انحراف و پستی نجات دهیم که اگر این ایام را هم به غفلت بگذرانیم وای برما و وای بر زندگی ما و وای بر آینده و آخرت ما که دنیا فنا پذیر است .

/ 2 نظر / 11 بازدید
سيد ايليا

کاروان بر باد گويی می رود غرق ماتم در نقابی سوخته می رود تا شام در بهت غروب بر سر ِ نی آفتابی سوخته عزاداریهای شما قبول درگاه ارباب . التماس دعا یا علی

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از امروز گروه هايي با نام "ناصحان" با انجام مانور "تذکر لساني" موجوديت خود را اعلام مي کنند.گروه ‏ناصحان متشکل از بسيجياني است که "آموزش هاي ويژه مربيان عفاف و حجاب" را گذرانده اند.‏ گروه هاي "ناصحان" به دنبال آماده شدن لايحه تشکيل "وزارت امر به معروف و نهي از منکر" توسط دولت، ‏تشکيل شده و به نظر مي رسد که آنها قرار است نيروي لازم براي تشکيل اين وزارتخانه را آماده کنند. مانور تذکر لساني امروز و در اولين روز از هفته "امر به معروف و نهي از منکر" در سراسر کشور به اجرا در ‏مي آيد. مجريان اين مانور گروه هايي هستند که فرماندهان بسيج آن را "گروه ناصحان" نام داده اند.‏